SPA&Wellness
Zrelaksuj się...

prev
next

Basen&Jacuzzi

Zobacz więcej

od 100 PLN

Zabiegi na twarz

Odnowa

Zobacz więcej

od 130 PLN

Zabiegi na ciało

Przyjemne rozluźnienie

Zobacz więcej

od 30 PLN

Zabiegi kosmetyczne

Wspaniałe brwi, piękne dłonie, zadbane stopy!

Zobacz więcej

od 130 PLN

Gabinet Masażu

Gotowi na chwile odprężenia?

Zobacz więcejHotel - SPA & Wellness

 

Twoje ciało potrzebuje pomocy i odpoczynku? Hotel Krynica oferuje pełen wachlarz odmładzających, odżywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży.
Zaufaj naszym specjalistom. Podaruj coś swojemu ciału i zmysłom.


Hotel Krynica to wysoki standard usług SPA w Krynicy.

Nasi Goście mogą korzystać z różnego rodzaju masaży, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także popływać w basenie czy zrelaksować się w jacuzzi. Zapraszamy naszych Gości do skorzystania z hotelowego SPA, w którego skład wchodzą:

  • gabinet masażu
  • gabinet kosmetyczny
  • kryty basen z przeciwprądem
  • jacuzzi
  • dwie sauny suche (sosnowa i cedrowa)
  • łaźnia parowa z aromaterapią
  • wypoczywalnia
  • fitness studio

Według koncepcji wellness, którą propagujemy w naszym hotelu, aby osiągnąć stan zdrowej równowagi psychofizycznej człowiek musi zadbać o ciało, umysł i ducha. W naszym hotelowym SPA można się doskonale zrelaksować, zapomnieć o codziennych troskach i problemach.

A kiedy już odpowiednio zadbamy o psychikę, warto wybrać się w góry. Umiarkowana aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest konieczna dla dobrego samopoczucia człowieka. Otaczające Krynicę-Zdrój pasma Beskidu Sądeckiego i Niskiego zachęcają do pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku. Ta wyjątkowo malowniczo położona miejscowość słynie także z leczniczych wód oraz łagodnego i sprzyjającego wypoczynkowi klimatu. Jeśli natomiast aura nie dopisze, hotelowe fitness studio zaprasza do ćwiczeń z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Po intensywnym treningu na pewno warto odwiedzić jedną z saun, z których nasi goście mogą bezpłatnie korzystać przez cały pobyt w naszym hotelu.

Krynica-Zdrój to najlepsze miejsce do wypoczynku. To powszechnie znane i popularne uzdrowisko rokrocznie odwiedzają tysiące kuracjuszy z całej Polski oraz zagranicy. Przyjeżdżają tu, w góry, aby odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się w wyjątkowo urokliwym zakątku i odzyskać równowagę ciała i umysłu, która jest kluczem do dobrego zdrowia i samopoczucia człowieka.  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję