SPA&Wellness
Zrelaksuj się...

prev
next

Basen&Jacuzzi

Zobacz więcej

od 100 PLN

Gabinet Masażu

Gotowi na chwile odprężenia?

Zobacz więcej

od 60 PLN

Gabinet Kosmetyczny

Twoja skóra potrzebuje pomocy i odpoczynku?

Zobacz więcej

od 10 PLN

Manicure i pedicure

Piękne dłonie, zadbane stopy!

Zobacz więcejHotel - SPA & Wellness

Na terenie obiektu zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów basen udostępniamy dla Gości hotelowych przebywających w hotelu co najmniej 1 dobę hotelową. Sauny nieczynne do odwołania.

Twoje ciało potrzebuje pomocy i odpoczynku? Hotel Krynica oferuje pełen wachlarz odmładzających, odżywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży.
Zaufaj naszym specjalistom. Podaruj coś swojemu ciału i zmysłom.


Hotel Krynica to wysoki standard usług SPA w Krynicy.

Nasi Goście mogą korzystać z różnego rodzaju masaży, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także popływać w basenie czy zrelaksować się w jacuzzi. Zapraszamy naszych Gości do skorzystania z hotelowego SPA, w którego skład wchodzą:

  • gabinet masażu
  • gabinet kosmetyczny
  • kryty basen z przeciwprądem
  • jacuzzi
  • dwie sauny suche (sosnowa i cedrowa)
  • łaźnia parowa z aromaterapią
  • wypoczywalnia
  • fitness studio

Według koncepcji wellness, którą propagujemy w naszym hotelu, aby osiągnąć stan zdrowej równowagi psychofizycznej człowiek musi zadbać o ciało, umysł i ducha. W naszym hotelowym SPA można się doskonale zrelaksować, zapomnieć o codziennych troskach i problemach.

A kiedy już odpowiednio zadbamy o psychikę, warto wybrać się w góry. Umiarkowana aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest konieczna dla dobrego samopoczucia człowieka. Otaczające Krynicę-Zdrój pasma Beskidu Sądeckiego i Niskiego zachęcają do pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku. Ta wyjątkowo malowniczo położona miejscowość słynie także z leczniczych wód oraz łagodnego i sprzyjającego wypoczynkowi klimatu. Jeśli natomiast aura nie dopisze, hotelowe fitness studio zaprasza do ćwiczeń z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Po intensywnym treningu na pewno warto odwiedzić jedną z saun, z których nasi goście mogą bezpłatnie korzystać przez cały pobyt w naszym hotelu.

Krynica-Zdrój to najlepsze miejsce do wypoczynku. To powszechnie znane i popularne uzdrowisko rokrocznie odwiedzają tysiące kuracjuszy z całej Polski oraz zagranicy. Przyjeżdżają tu, w góry, aby odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się w wyjątkowo urokliwym zakątku i odzyskać równowagę ciała i umysłu, która jest kluczem do dobrego zdrowia i samopoczucia człowieka.  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję