SPA&Wellness
Zrelaksuj się...

prev
next

Basen&Jacuzzi

Zobacz więcej

od 60 PLN

Dla ciała

Klasycznie

Zobacz więcej

od 80 PLN

Dla ducha

Aromaterapia

Zobacz więcej

od 80 PLN

Dla zdrowia

Oczyszczanie i ujędrnianie

Zobacz więcej

od 80 PLN

Dla urody

Zrelaksuj się

Zobacz więcej

od 75 PLN

Ajurweda

Odzyskaj równowagę

Zobacz więcej

od 140 PLN

Young Spa

Owocowa młodość

Zobacz więcej

od 90 PLN

Zabiegi na twarz

Odnowa

Zobacz więcej

od 60 PLN

Zabiegi na ciało

Przyjemne rozluźnienie

Zobacz więcej

Hotel - SPA & Wellness

Twoje ciało potrzebuje pomocy i odpoczynku? Hotel Krynica oferuje pełen wachlarz odmładzających, odżywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży.
Zaufaj naszym specjalistom. Podaruj coś swojemu ciału i zmysłom.


Hotel Krynica to wysoki standard usług SPA w Krynicy.

Nasi Goście mogą korzystać z różnego rodzaju masaży, profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także popływać w basenie czy zrelaksować się w jacuzzi. Zapraszamy naszych do skorzystania z naszego hotelowego SPA, w którego skład wchodzą:

  • gabinet masażu
  • gabinet kosmetyczny
  • kryty basen z przeciwprądem
  • jacuzzi
  • dwie sauny suche (sosnowa i cedrowa)
  • łaźnia parowa z aromaterapią
  • wypoczywalnia
  • fitness studio

Według koncepcji wellness, którą propagujemy w naszym hotelu, aby osiągnąć stan zdrowej równowagi psychofizycznej człowiek musi zadbać o ciało, umysł i ducha. W naszym hotelowym SPA można się doskonale zrelaksować, zapomnieć o codziennych troskach i problemach.

A kiedy już odpowiednio zadbamy o psychikę, warto wybrać się w góry. Umiarkowana aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest konieczna dla dobrego samopoczucia człowieka. Otaczające Krynicę-Zdrój pasma Beskidu Sądeckiego i Niskiego zachęcają do pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku. Ta wyjątkowo malowniczo położona miejscowość słynie także z leczniczych wód oraz łagodnego i sprzyjającego wypoczynkowi klimatu. Jeśli natomiast aura nie dopisze, hotelowe fitness studio zaprasza do ćwiczeń z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Po intensywnym treningu na pewno warto odwiedzić jedną z saun, z których nasi goście mogą bezpłatnie korzystać przez cały pobyt w naszym hotelu.

Krynica-Zdrój to najlepsze miejsce do wypoczynku. To powszechnie znane i popularne uzdrowisko rokrocznie odwiedzają tysiące kuracjuszy z całej Polski oraz zagranicy. Przyjeżdżają tu, w góry, aby odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się w wyjątkowo urokliwym zakątku i odzyskać równowagę ciała i umysłu, która jest kluczem do dobrego zdrowia i samopoczucia człowieka.  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję