Szkolenia

 

Elbest Education Center organizując szkolenia dba kompleksowo o wszystkie szczegóły od wyboru trenera, sali konferencyjnej, gastronomii, noclegów po oprawę imprezy integracyjnej. Trenerzy, z którymi współpracujemy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym i trenerskim w swoich dziedzinach. Szkolenia przygotowane są w oparciu o bogatą wiedzę i praktykę prowadzących. Forma szkoleń to głównie warsztaty, przez co uczestnicy w sposób praktyczny nabywają czy też pogłębiają wiedzę z danej dziedziny. Ze względu na ich dydaktyczny charakter z pewnością przyczyniają się do podniesienia wiedzy merytorycznej pracowników oraz ich umiejętności praktycznych.

Dzięki własnemu zapleczu hotelowemu logistyka szkolenia to czysta przyjemność. Wszystkie szkolenia organizujemy w hotelach cztero- i trzygwiazdkowych oraz ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych należących do sieci Elbest Hotels. Obiekty należące do sieci Elbest Hotels są doskonałą bazą szkoleniową z komfortowymi pokojami, wyśmienitą gastronomią oraz profesjonalnym zapleczem konferencyjnym.

Dodatkowo specjalnie stworzony dział eventowy zadba o czas wolny uczestników szkolenia, organizując wieczory tematyczne, imprezy integracyjne i ciekawe wycieczki.

Elbest Education Center powstało z myślą o spełnianiu najrozmaitszych potrzeb szkoleniowych każdego klienta.

Działamy dynamicznie, elastycznie i entuzjastycznie!

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję